ŞEHİTKAMİL KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ EŞREF BİTLİS PARKI HASTA YAKINLARI KONAKLAMA MERKEZİ İBRAHİMŞEHİR SOSYAL TESİSİ TEK TUŞLA BOR ÖDEME KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI ARABAN SOSYAL TESİSİ MERVEŞEHİR STADI İNTERNET EVİ LOGOMUZ  Bİ DÜNYA YEŞİL EYÜP SULTAN SOSYAL TESİSİ LİG BİRİNCİLİĞİ ENGELSİZ PARKI DÜLÜKBABA MESİRE ALANI İLETİŞİM MERKEZİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU ERİKLİ SOSYAL TESİSİ SOMALİYE UZANAN ŞEFKAT ELİ İBRAHİMLİ KAMULAŞTIRMA
Alleben Yüzme
Havuzu
Göl Kafe
Size en yakın
Möp Kumbaraları
e-möp
E-Devlet
Projeler
Google'da
Başkanımız
Nerede?
Tek Tuşla
Borç Ödeme
İhaleler
E-İmar

.

Duyuru Listesi

İlçemiz hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için duyuru listemize katılınız
 

Av.Lebriz KEÇECİ GÜZELBEY

Av.Lebriz KEÇECİ GÜZELBEY
Başkan Yardımcısı 

 

  Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın

1968 İstanbul doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Ankara’da, lise öğrenimini ise Gaziantep’te tamamlamış, 1985 Gaziantep Lisesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesini 1985-1989 yılları arasında okuyup 1989 yılında Haziran dönemi birinciliği ve okul beşinciliği alarak mezun oldu.

Devletler Hukuku kürsüsünde imtihansız araştırma görevlisi olarak akademik kariyer yapma teklifi almasına rağmen, memleketi olan Gaziantep’e hizmet etmeyi tercih etti.

Avukatlık stajının akabinde Nisan 1991 tarihinde Gaziantep Şahinbey Belediyesi’nde Hukuk İşleri Müdürü olarak göreve başladı. 15 yıl avukat kadrosunda; avukatlık ve müdürlük görevini birlikte ifa ettikten sonra, 2007 yılında Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı. 18 yıl Şahinbey Belediyesi’nde tek avukat olarak görev yaptı. 2010 Ekim ayında naklen Şehitkamil Belediyesi’ne geçti.

Gaziantep sosyal alanında birçok sivil toplum örgütünde 20 yıldan fazla süreden beri aktif olarak yer almış olup birden çok AB Projesinde “Proje Yöneticiliği” görevini ifa etmiştir. ISO 9001-2000, ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Sistemi, 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi, SA 8000 Sosyal Sorumluluk Sistemi; “Kalite Yönetim Temsilcilikleri” görevini ifa etmiş olup, TSE İç Denetçi Eğitim Sertifikasına sahiptir.

    Evli ve 2 çocuk sahibidir.

  

Tanıtım : Başkanlık
Adres : Şehitkamil Belediyesi
Telefon : 324 27 70
Fax : 323 06 30
Web Adresi www.sehitkamil.bel.tr