ŞEHİTKAMİL KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ EŞREF BİTLİS PARKI HASTA YAKINLARI KONAKLAMA MERKEZİ İBRAHİMŞEHİR SOSYAL TESİSİ TEK TUŞLA BOR ÖDEME KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI ARABAN SOSYAL TESİSİ MERVEŞEHİR STADI İNTERNET EVİ LOGOMUZ  Bİ DÜNYA YEŞİL EYÜP SULTAN SOSYAL TESİSİ LİG BİRİNCİLİĞİ ENGELSİZ PARKI DÜLÜKBABA MESİRE ALANI İLETİŞİM MERKEZİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU ERİKLİ SOSYAL TESİSİ SOMALİYE UZANAN ŞEFKAT ELİ İBRAHİMLİ KAMULAŞTIRMA
Şehitkamil
Sanat Merkezi
Alleben Yüzme
Havuzu
Ücretsiz Arayın
Size en yakın
Möp Kumbaraları
e-möp
E-Devlet
Projeler
Google'da
Tek Tuşla
Borç Ödeme
İhaleler
E-İmar

.

Duyuru Listesi

İlçemiz hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için duyuru listemize katılınız
 

Metin ÖZKARSLI

  Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın

 

1947 Gaziantep doğumludur. İlk, Orta ve Liseyi Gaziantep'te okudu. 1969 yılında İ.T.Ü.'den İnşaat Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu.1977 yılında Belediye Meclis üyeliğine seçildi. 1978 yılında Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı vekilliğine getirildi.

1984 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliğine yeniden seçildi. 1989 yılına kadar Belediyede İmar Komisyonu Başkanlığı ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerini yürüttü. 1984-1987 yılları arasında Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı yaptı.

1999 yılında İl Genel Meclis Üyesi oldu. 2002 yılında Ak Parti'nin kurucularından biri olarak, Disiplin Kurulu Başkanlığını yürüttü. 28 Mart 2004 tarihinde Gaziantep Şehitkamil Belediye Başkanlığı seçimini kazanarak Gaziantep'e hizmet etmeye başladı.

35 yıldan beri Gaziantep'te sayısız konut ve işyeri yaparak mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinde bulundu. Evli ve üç çocuk babasıdır.