![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/10_OCAK_CALISAN_GAZETECILER_GUNU_KUTLAMA_MESAJI.jpg)
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Büyük bir toplumsal sorumluluğu üstlenen basın çalışanlarının yasal haklarının güvence altına alındığı 10 Ocak 1961 yılının basın çalışanları için bir milat olduğunu vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Demokrasinin Temel Unsurlarından Biri de Hiç Şüphe Yoktur Ki Özgür Bir Basının Mevcudiyetidir” dedi.
“Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.”
İlimizde halkımızın daha kaliteli hizmete kavuşması için birbirinden önemli projeleri hayata geçiren yerel yönetimler olarak basın kuruluşlarının bu hizmet kalitesinin çıtasının yükseltilmesindeki katkılarını çok önemsiyoruz. Kentin daha ileri noktalata taşınması için basınla karşılıklı iş birliğine ihtiyacımız var.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Gaziantep’te görev yapan tüm basın mensubu çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR