![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_15.jpg)
23 NİSAN COŞKUSU ŞEHİTKAMİL'DE SATRANÇLA BAŞLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SPORA VE SPORCUYA VERDİĞİMİZ DESTEK DEVAM EDECEKTİR
Törenin açılış konuşmasında her yıl 23 Nisan ve 29 Ekim’de geleneksel olarak Satranç Turnuvasını gerçekleştirdiklerini ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Yapılan turnuvada farklı kategorilerde toplam 653 sporcumuz katıldı. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz turnuvamızda dereceye giren sporcularımız ödüllerini Ulusal Egemenlik Bayramını kutlandığımız gün alacaklar. Şehitkamil Belediyesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz desteğe her zaman devam edeceğiz. Gaziantep’te satrancın ustalarını yetiştirmek için kendi bünyemizde bir satranç eğitim merkezimiz var. Burada satranç eğitimi verilerek sporcularımızın becerilerini geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.
Törende konuşan Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın ise; “Gaziantep’te başarılı sporcuların yetiştirilmesi adına Şehitkamil Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu bu turnuvadan dolayı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyorum. Bizler tüm sporlara verdiğimiz desteği satranç sporuna da veriyoruz. Umuyorum bu altyapıyla Gaziantep’te çok başarılı sporcular çıkacaktır. Bu vesileyle çocuklarını buraya getiren ve çocuklarının destekçisi olan tüm anne babalara da çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından protokol üyeleri açılış hamlesini yaparak turnuvayı başlattılar.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR