![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/5_161.jpg)
23 NİSAN MİNİK KULAÇLAR YÜZME ŞENLİĞİNE BÜYÜK İLGİ
Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Yüzme Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği işbirliğiyle organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Minik Kulaçlar Yüzme Şenliğinde 6 farklı disiplinde mücadele eden minik kulaçlar Gaziantep ve Türk yüzme sporunun geleceği adına büyük umut vadetti. Alleben Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen organizasyonda Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdür Ahmet Kölemen, kulvarlarda büyük bir heyecanla mücadele eden minik sporcuları ziyaret ederek moral desteği verdi.
GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINI ALLEBEN’DE AĞIRLIYORUZ
Organizasyonun ödül töreni esnasında yaptığı konuşmada su sporları branşlarında birbirinden önemli yarışlara ve şampiyonalara ev sahipliği yaptıklarını kaydeden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde minik şampiyonları büyük bir keyif ve heyecanla misafir ettiklerini vurguladı. Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle düzenlenen Minik Kulaçlar Yüzme Şenliği, 5-7 yaş aralığındaki minik sporcularımızdan büyük ilgi gördü. 190 geleceğin şampiyon sporcusu, değerli velilerimizin büyük desteği ile yarışıyor. Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzları, faaliyete geçtiği günden bu zamana kadar birçok farklı ulusal organizasyona ev sahipliği yaptı. Alleben Yüzme Havuzumuzda, bugün de minik şampiyonları büyük bir keyif ve heyecanla ağırlıyoruz. Organizasyona katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum. Yarışların düzenlenmesinde katkıları olan tüm paydaş kurum temsilcilerimize teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR