![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/2._GELENEKSEL_ALLEBEN_SU_SPORLARI_YARISCILARI_ODULLERINI_ALDI_(1).jpg)
2. GELENEKSEL ALLEBEN SU SPORLARI YARIŞÇILARI ÖDÜLLERİNİ ALDI
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR KULÜBÜ ZAFERDEN AYRILDI
Her yıl farklı spor alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Şehitkamil Belediyesi, bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği 2. Geleneksel Alleben Su Sporları Şenliklerine yoğun katılım oldu. Düzenlenen 2. Geleneksel Alleben Su Sporları Şenlikleri ve Kardeş İller Projesi Gaziantep Yüzme Yarışlarına 8 il 22 Kulüp ile 223 sporcunun katıldı. Birçok dalda yüzme yarışına giren sporcular kıyasıya kulaç attı. 8 il arasında Gaziantep’i temsil eden Şehitkamil Belediyespor Kulübü sporcuları bireysel yarışlarda 9 birincilik, 11 ikincilik, 9 üçüncülük kazanırken, bayrak yarışında, 4 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük almayı başardı. Ayrıca yine Şehitkamil Belediyespor Kulübü 9-10 yaş erkeklerde ikincilik kupasını 11-12 yaş bayanlarda ise birincilik kupasını havaya kaldırarak, yarışmalara damgasını vurdu. Yarışma sonunda dereceye giren diğer sporculara ise ödülleri takdim edildi. Ödül töreninin ardından madalyalarını alan sporcular hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR