![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/MUBAREK_REGAIP_KANDILINIZ_KUTLU_OLSUN.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI
Başkan Fadıloğlu mesajında; “19 Mayıs ülkemiz için dönüm noktasıdır, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde kenetlenen milletimiz; bağımsızlık adına dünyaya emsal teşkil edecek bir mücadele örneği göstermiştir. Büyük önderin “Millet İradesi ’ne güvenerek başlattığı bağımsızlık savaşı; fedakarlık ve insan üstü çabayla kazanılmış, bugünkü Millet Egemenliğinin temelleri o günlerde atılmıştır. Atatürk gençlere emanet ettiği Cumhuriyet değerlerini yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde teslim etmek, genç neslin ve bizlerin en önemli görevidir” dedi.
Dünya’daki birçok ülkenin tarihinde bağımsızlık çabaları olduğunu ancak, Atatürk önderliğinde milletimizin verdiği istiklal mücadelesinin; yöntem ve sonuçları bakımından, eşi benzeri bulunmadığını vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Savaşın ardından yeniden bir ülke kuruldu, ekonomisiyle, sosyal yapılanmasıyla; çağdaş ve demokratik bir cumhuriyet ortaya çıktı. Kurucularımız, bunu hep birlikte başarırken, bugün bizlere onların yolunu takip etmek düşüyor. Gençlerimiz, şunu çok iyi bilmelidir ki; Sevgi, saygı, hoşgörü ve uzlaşma ortamı içinde üstesinden gelinemeyecek sorun yoktur.
Bu duygu ve düşüncelerle; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kahraman silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR