![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BEN_DEGIL,_BIZ_ANLAYISIYLA_HAREKET_EDECEGIZ.jpg)
'BEN' DEĞİL, 'BİZ' ANLAYIŞIYLA HAREKET EDECEĞİZ...
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu’nu Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.
Fadıloğlu; “Adil Bey Güzel İşlere İmza Atacak”
GSO Başkanlığına seçilen Adil Konukoğlu'nu kutlayan Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu; “ Gaziantep için ‘ben’ değil, ‘biz’ anlayışıyla hareket ettiklerini ve bundan sonrada edeceklerini belirtti. ‘Biz’ demenin faydalarını gördüğüne inandığını da kaydeden Fadıloğlu, “ Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep’in lokomotifi olarak görev yapan önemli bir sivil toplum kuruluşu. Bu görevde her zaman sizlerle beraber ülkemiz için Gaziantep’imiz için elimizden geleni yapacağız. Adil Başkanı uzun zamandır tanırım. İnanıyorum ki kentimiz için daha güzel işlere imza atacaktır. Bu ziyaret vesileyle başta GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu olmak üzere yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Konukoğlu; “ Kazanan Şehrimiz Olsun”
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Şehitkamil Belediye Başkanımız göreve geldiği günden bu yana birçok başarılı çalışmalara imza atan birisi. Bizde görev süremiz boyunca Şehitkamil Belediyemizle her zaman bu kentin menfaatleri doğrultusunda, ortak akıl çerçevesinde çalışmalar yürütecek, projeler geliştireceğiz. Gaziantep sanayisinin ve Gaziantep’in gelişimi ve kalkınması adına her türlü katkıyı ortaya koymaya hazırız. Yeter ki kazanan şehrimiz olsun ” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR