BİZ NİCELİĞE DEĞİL, NİTELİĞE ÖNEM VERİYORUZ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, göreve geldiği günden buyana yaptığı hizmetlerle sosyal belediyecilik alanında birçok projeleri hayata geçirerek ilçe halkının takdirini kazanmaya devam ediyor.
Başkan Fadıloğlu; “Şehrin En Büyük Problemi Eğitim”
Yeşilova mahallesine yapılan 4 katlı ve 18 sınıflı sosyal tesis de incelemelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu nüfusu yoğun olan Yeşilova mahallesine böyle bir sosyal tesis kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi. Sosyal tesis yapımı için arsa bulmakta güçlük çektiklerini dile getiren Başkan Fadıloğlu; “Muhtar arkadaşlarımız sağ olsun bizlere çok yardımcı oldular. Yeşilova mahallesinde uygun bir yer bulduk. Giriş katında taziye evleri diğer katlarında ise etüt merkezleri ve anne merkezleri bulunuyor. Bu bölge yoğun nüfus barındıran bir bölge olmasından dolayı maksimum alan elde etmek için gayret gösterdik. Her katta yaklaşık 6 sınıf ve toplamda ise 18 sınıfı bulunuyor” dedi.
Başkan Fadıloğlu; “Biz Niceliğe Değil Niteliğe Önem Veriyoruz”
Sosyal tesisi olmayan mahalle hemen hemen kalmadığına da değinen Başkan Fadıloğlu; “Göreve geldiğimiz günden itibaren her ay bir sosyal tesis den fazla yapma gayreti içerisinde çalıştık. Bizim amacımız sayı değil tabi ki. ‘Niceliğe değil Niteliğiyle’ uğraşıyoruz her zaman. Şehrin en önemli meselesi eğitim olması münasebetiyle bu tesislerde çocukların, annelerin, babaların eğitimine ağırlıklı faaliyet düzenleyeceğiz” dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR