![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/ENGELLERI_ASTIKCA_MUTLU_OLUYORUZ_(4).jpg)
ENGELLİLERİMİZ İÇİN YAPTIKLARIMIZ BİZİM ASLİ GÖREVİMİZDİR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Fadıloğlu’nu Engelliler Derneği Gaziantep Şube Başkanı; Hulusi Kalender ve engelli vatandaşlar kapıda karşıladı. Derneğin bahçesinde hep birlikte oturup sohbet eden Başkan Fadıloğlu ve vatandaşlar fikir alışverişinde bulundular. Başkan Fadıloğlu, engellilerimizin sorunlarını dinleyerek yapılan çalışmalar konusunda onlara bilgi verdi.
Başkan Fadıloğlu; Engelleri Aşmak için Yapılan Çalışmaları Anlattı
Başkan Fadıloğlu; “Belediye olarak engelli vatandaşlarımıza daha yaşanır bir ilçe ortaya koymak için uğraşıyoruz. Aksi halde sadece engelliler gününde onları hatırlamak doğru değildir. Bugün burada onlardan gelen talepleri dinledik ve yetkilerimiz dahilinde neler yapabileceğimizi tartıştık.
Engelli vatandaşlarımızın, binaları rahatlıkla kullanabilmeleri için tasarım ve planlarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Zaten bunlar bizim asli görevlerimizdendir. Bizler asıl bunların dışında ne yapabilirizin arayışındayız. Onları hayata sıkı sıkıya bağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Kalender; “Bizler Bardağın Dolu Tarafına Bakıyoruz”
Engelliler derneği Gaziantep şube Başkanı Hulusi Kalender ise; “Bizler artık bardağın dolu tarafına bakıyoruz. Başkanımız sağ olsunlar bizi bugünümüzde unutmadılar. Yaptıkları çalışmalarla engelli arkadaşlarımız, binalara daha rahat ve kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan girip çıkabilecek. Başkanımızın bu konularda her zaman yanımızda olması bizleri çok mutlu ediyor. Ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorlar. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Ziyarete katılan engelli bir vatandaş da; “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Güzel projeleri var inşallah bunlar tamamlandığında bizler için daha iyi olacak” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR