![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_BES_CAYI_DAVETI_(3).jpg)
HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN FADILOĞLU'NA BEŞ ÇAYI DAVETİ
HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN SAZLI SÖZLÜ EĞLENCE
Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar ile buluşan Başkan Fadıloğlu, tek tek ellerinden öptüğü huzur evi sakinleri ile birlikte unutulmaz bir gün geçirdi. Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra hep birlikte hazırlanan yağlı köfteyi yiyen Başkan Fadıloğlu, huzurevi sakinleri ile birlikte güzel bir akşamüstü geçirdi. Çay sohbetinin ardından davetin eğlence kısmına geçildi. Sazlı sözlü yapılan eğlencede çalınan müzikle birlikte hareketlenen huzurevi sakinleri Başkan Fadıloğlu’nun da eşlik ettiği şarkılarla gönüllerince eğlendiler.
ALLAH BÜYÜKLERİMİZE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜR VERSİN
Huzurevi sakinleri ile sadece özel günlerde değil her zaman birlikte olmaya gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan Fadıloğlu, “Huzurevi sakinlerimizin davetine katıldık. Burada hem yağlı köfte yedik hem de akşam beş çayımızı birlikte içtik. Onları burada fırsat buldukça ziyaret etmek bizleri de çok mutlu ediyor. Yoğun iş temposundan arta kalan vakitlerimizde burada birlikte oluyoruz. Onların hayır duaları bizim için çok önemli. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin” dedi.
HUZUREVİ SAKİNLERİMİZLE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİK
Gaziantep Yaşlıları Koruma Derneği Başkanı Ayşen Durucu; “Yaşlılarımızla birlikte bugün yağlı köfte günü düzenlemek istedik. Bu günde bize yalnız bırakmaması için de Sayın Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nu davet ettik. Sağ olsun kendisi bizi kırmayarak davetimizi kabul etti. Yaşlılarımızla birlikte burada eğlenceli bir gün geçirdik. Katılımından dolayı da Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR