![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NU_ZIYARET_ETTILER__(1).jpg)
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN FADILOĞLU'NA ZİYARET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Önceki gün ziyarete gelen Sınıf öğretmenleri, Seray Boyno ve Latife Eliş öncülüğünde 4. Sınıf 50 öğrenci Başkan Fadıloğlu’a çiçek takdim ederek; çok sayıda soru yönelttiler.
Öğrencilerle sohbet eden Başkan Fadıloğlu, onlara yapmış oldukları çalışmaları anlattı. Sıcak bir ortamda geçen buluşmada çocuklar merak ettikleri soruların cevaplarını bizzat başkandan almaktan büyük bir mutluluk duydular. Bir öğrenci tarafından belediye başkanlığının nasıl bir duygu olduğunun sorulması üzerine Başkan Fadıloğlu; “ öncelikle çok zevkli ve güzel bir iş büyük bir sorumluluk, yapmanız ve ilgilenmeniz gereken birçok konu var. Ama neyse ki iyi bir ekiple çalışmanın getirdiği kolaylıklar da var.
İlçenin eksikliklerini tespit edip bunlara uygun projeler geliştiriyoruz sizin gibi küçük kardeşlerimizin yardımıyla yaşadığımız şehri daha ferah ve güzel bir ilçe haline getirmek için çalışıyoruz” dedi.
Daha sonra belediye binasını ve birimleri gezen öğrenciler eğlenceli bir günü geride bıraktılar.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR