![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/_SKM_BUYULEMEYE_DEVAM_EDIYOR__(2).jpg)
ŞKM BÜYÜLEMEYE DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen programa, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz, Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargın, mahalle, köy ve orman köyü muhtarları katıldı.
EKİBİMİN ESERİ…
Misafirlerine Kültür ve Kongre merkezini gezdiren Başkan Fadıloğlu, Kültür merkezinin ortak akılla hareket eden ekibinin, önemli bir eseri olduğunu belirterek, projeleri müşterek akıl terazisinden geçirince, işte böyle eserler ortaya çıktığını vurguladı.
EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM…
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezini gezerken çok duygulandığını dile getiren, Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz; “ Bu arası Gaziantep’imize yakışır çok güzel bir merkez olmuş. Böyle bir projeyi çizip hayata geçiren, mühendis ve mimarlarımıza Gaziantepliler adına çok teşekkür ediyorum. Şehitkamil Belediyemiz Güneydoğuya örnek olacak bir Kültür ve Kongre Merkezini hayata geçirdi. Bu eserin inşaatında emeği geçen başta Şehitkamil Belediye Başkanımızı Rıdvan Fadıloğlu’na ve en alt kademesinden, en üst kademesine herkesi kutluyorum” dedi.
ŞEHİTKAMİL MUHTARLARI OLARAK ÇOK MUTLUYUZ…
Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargın ise; “Şehitkamil Muhtarları olarak burayı çok merak ediyorduk. Sağ olsun Rıdvan Başkanımda bizlere bu güzel merkezi gezdirdi. Devasal bir güzellikle yapılan bu eser için Başta Başkanımızı ve ekibini canı gönülden kutluyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR