![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/4_168.jpg)
ALLEBEN-1'DE SUTOPU ANTRENÖRLERİNE YÖNELİK GELİŞİM SEMİNERİ
Türkiye Sutopu Federasyonu Milli Takımlar Baş Antrenörü Sinan Turunç, seminere katılan kursiyerlere; teknik bilgiler, suda duruş şekilleri ve uygulamalı eğitimler verdi. 3 gün süren eğitimler sonunda kursiyerler, Antrenör Eğitim Talimatı gereğince 2. kademeden itibaren Antrenör Yetiştirme Kurslarına katılmaya hak kazandı. Seminer yoğun ilgi gördü.
AMACIMIZ; ANTRENÖRLERİMİZİN SEVİYELERİNİ DAHA YUKARILARA ÇIKARMAK
Seminer ile ilgili bilgiler veren Türkiye Sutopu Federasyonu Mili Takımlar Baş Antrenörü Sinan Turunç, “Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından sutopu antrenörü ve sporcularına yönelik başlatmış olduğu gelişim seminerlerin ilk ayağını Gaziantep’te gerçekleştiriyoruz. Bu konuda bize Alleben-1 Yüzme Havuzunun kapısını açan başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine öncelikle teşekkür etmek istiyorum. 3 gün süren seminer çerçevesinde gündüzleri kursiyerlerimize eğitimler veriyoruz, akşamları ise havuz başında gündüz işlediğimiz dersleri uygulamalı olarak teknik bilgiler, suda duruş şekilleri ve buna benzer eğitimler veriyoruz. Amacımız; yapmış olduğumuz bu seminerlerle antrenörlerimizin ve sporcularımızın seviyelerini daha yukarılara çıkarmak. 3 gün süren eğitimler sonunda kursiyerlerimiz, Antrenör Eğitim Talimatı gereğince 2. kademeden itibaren Antrenör Yetiştirme Kurslarına katılmaya hak kazandı. Türkiye Sutopu Federasyonu olarak ilk kez düzenlediğimiz gelişim seminerinin ilk ayağını Gaziantep’te başlattık. Her ay iki ilimizde bu tür seminerlerimizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR