![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_GENC_SATRANCCILARDAN_ZIYARET.jpg)
FADILOĞLU'NA GENÇ SATRANÇÇILARDAN ZİYARET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
23 Ocak–1 Şubat tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan Türkiye Santranç Şampiyonasına katılan Gaziantepli dört sporcu, desteklerinden dolayı başkan Fadıloğlu’na teşekkürlerini sundu.
Gaziantep’te yapılan Yaş Grupları İl Yarışları’nda derece yapan devlet okulu ögrencilerinden 16 yaş grubu Gaziantep ikincisi Burak Akgül, 16 yaş grubu Gaziantep üçüncüsü Yunus Emre Çay, 18 yaş grubu Gaziantep ikincisi Veysel Gümüş ve 10 yaş grubu Gaziantep bayanlar birincisi Ebrar Yılmaz, Antalya’daki Türkiye Yaş Gupları Satranç Şampiyonası’ndan döndükten sonra Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ögrenciler ve velileri karşılayan Fadıloğlu, dereceye giren sporcuları tek tek kutladı.
BAŞKAN FADILOĞLU; BU TÜR AKTİVİTELERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Amatör spora herzaman destek verdiklerini belirten Fadıloğlu “Çocuklarımız ve gençlerimizin bu tür sportif faaliyetlerle biraraya gelmesi ve kaynaşması önemli diye düşünüyoruz. Satranç sporu hem hızlı düşünme yeteneği ve hemde yerinde karar verme konusunda insana olumlu kazanımlar sağlamaktadır” dedi.
Gaziantep'teki 28 bin lisanslı sporcudan, 4 bin 800'ünün satrançcı olduğunu hatırlatan Fadıloğlu, “Bu konuda her zaman elimizden gelen destegi satranç sever sporcularımıza verecegiz” diye konuştu.
Sporcular ise “Antalya’daki şampiyonaya katılmamıza destek veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve emegi geçen herkese teşekkür ediyoruz. Spora verilen bu anlamlı desteğin tüm kişi ve kurumlara da örmek olmasını istiyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR