![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_455.jpg)
GAZİANTEP DERBİSİNİ ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR KAZANDI
Bölgesel Amatör Ligi 2. Grup’ta mücadele eden Şehitkamil Belediyespor, ligin 3. haftasında Araban Belediyespor’u evinde konuk etti. Şehitkamil Belediyespor, maçın ilk yarısına hızlı başlamasına rağmen gol bulamazken, rakip takıma da gol imkanı vermedi. Maçın ilk yarısı 0-0’lık eşitlikle sonuçlanırken, ikinci yarıya hızlı başlayan yeşil-siyahlı ekip, maçın 63. dakikasında konuk takım Araban Belediyespor savunmasının hatasını af etmeyerek, Cafer Akpak’ın attığı gol ile 1-0 öne geçti. Maçın 80. dakikasında Araban Belediyespor’lu futbolcu Ali Özdiller, rakibine yaptığı hareketten dolayı ikinci sarı karttan dolayı kırmızı kart görerek, takımını 10 kişi bıraktı. Maçın geri kalan bölümünde gol olmayınca, Şehitkamil Belediyespor sahadan 1-0’lık skorla galip ayrılarak, 3. haftanın sonunda puanını 5’e yükseltti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR