![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/cemil_alevli_ilk_okul_temizlik_12-04-2010_(15)_copy.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'DEN BİR YENİLİK DAHA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
FADILOĞLU; OKULLARIMIZIN STANDARTLARINI YÜKSELTİYORUZ
Cemil Alevli İlköğretim okulunda başlatılan çalışmayı yerinde inceleyen, Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu; “Okulların standardını yükseltmek için geliştirdiğimiz projeye Cemil Alevli İlköğretim okulundan başladık. Proje kapsamında Okullarımızın, çevre düzenlemesi, temizlik ekipmanlarının yenilenmesi, yeni banklar sağlanması, boya ve badana gibi çalışmaları yapılmaktadır” dedi.
Yedi adet bank, yedi adet çöp sepeti sağlandığı ve ağaçların budanması, eksik ağaçların dikilmesi, okulun boya işleri yapıldığı için son derece memnun olduğunu dile getiren Cemil Alevli ilköğretim Okul müdürü Nihat Ömer eksiklerimizi “Şehitkamil Belediyesi’ne bildirdik sağ olsunlar ne gerekiyorsa yaptılar. Okulumuz bambaşka bir görüntüye büründü, başta Belediye Başkanımıza Park Bahçeler ve Temizlik işleri ekiplerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR