![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_82.jpg)
YAŞLILARIMIZ, HAYATIN BU AŞAMASINDA İLGİYE MUHTAÇTIR
18–24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Fadıloğlu, Türk toplumunun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli özelliklerinden birisinin yaşlılarına gösterdiği sevgi ve saygı olduğunu belirtti.
"Toplumsal ve insani duyarlılık, yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla yaşlılarımıza sahip çıkmak, sorunlarına çözüm üretmek, toplumumuzun birbirine kenetlenmesini sağlamak bizleri millet olarak gelecekte daha da güçlü kılacaktır. Toplumsal yaşamın her alanında önemli hizmetlerde bulunmuş ve görevi kendilerinden sonra gelenlere devretmiş yaşlılarımız, hayatın bu aşamasında daha hassas ve ilgiye muhtaçtır. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, bütün bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacaktır. Peygamber Efendimizin şu sözlerini her zaman hatırlayalım: "Küçüklerimize merhamet etmeyen, büyüklerimize saygı göstermeyen bizden değildir."
Bu duygu ve düşüncelerle yaşlılarımıza; bir kez daha iyi ki varsınız ve bizim yanımızdasınız diyorum. Yaşlılar gününde yaşlılarımıza; huzurlu, mutlu ve sevdikleriyle uzun yıllar diliyorum" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR