![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/AIESEC_SEHITKAMIL_BELEDIYESINI_ZIYARET_ETTI_(3).jpg)
AIESEC ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi toplantı salonunda öğrencileri kabul eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilerle tek tek tanışarak hangi okulda hangi bölümü okuduklarını sordu. Gaziantep ve Şehitkamil İlçesi hakkında kısa bir brifing veren Başkan Fadıloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Dünya Bize Katılıyor Projesi hakkında bilgiler veren AIESEC Gaziantep Yönetim Kurulu üyesi Mazlum Karataş; “Türkiye’ye 20 farklı ülkeden, 35 üniversite öğrencisi ile Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ettik. Gaziantep’teki lise öğrencilerine zaman yönetimi, liderlik, proje yönetimi, takım çalışması gibi bir çok eğitimler verdik. 1.5 ay süren proje süresince öğrencilere İngilizce konuşabilecekleri ortam yaratmak, farklı kültürleri tanıtmak ve çeşitli eğitimlerle kendi potansiyellerinin farkına vararak hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmalarını amaçlandık” dedi.
Ziyaret ve konuşmaların ardından Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
AIESEC Gaziantep Yönetim Kurulu üyesi Mazlum Karataş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na AIESEC vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ettiklerini belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR