ALLEBEN’DEKİ ÇOCUK YÜZME ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ
ŞENLİĞE, TOPLAM 441 ÇOCUK KATILDI
Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilen yüzme şenliğine toplam 441 sporcu katılım sağladı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şenlikte yarışan çocukları tebrik etti ve madalya takdim etti.
Şehitkamil Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 12’incisi düzenlenen yüzme şenliği, Alleben Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. Organizasyona; Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Bünyamin Bozgeyik, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Ceyda Gürsel, Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol katıldı.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyesi tarafından yetiştirilen ve Milli Takım düzeyinde uluslararası arenada Türkiye’yi temsil eden sporcuların, altyapı takımlarından itibaren düzenlenen geleneksel ve şenlik yarışlarına katılım göstererek şu anki elit performans seviyelerini yakaladıklarını söyledi. Fadıloğlu, yüzme branşının tanınmasında ve tabana yayılmasında önemli rol oynayan organizasyonların, özellikle son 12 yılda yüzme branşının Gaziantep ve bölge adına bu derecede seviye kat etmesine büyük katkı sağladığını kaydetti.
Düzenlenen organizasyona 2 farklı şehirden 14 kulübün 204 kadın ve 237 erkek olmak üzere toplam 441 sporcunun katıldığı bilgisini paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, organizasyona katılan tüm sporcuları kutladı ve madalya takdiminde bulundu.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR