![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/2_51.jpg)
ALLEBEN'DE KIYASIYA MÜCADELE BAŞLADI
Yıl içerisinde ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliliği yapan Alleben 1 Yüzme Havuzunda 06-08 Eylül 2019 tarihleri arasında U-19 Erkekler Bölgesel Lig maçları oynanacak. Toplam 9 kulübün katılım gösterdiği müsabakada A Grubu ve B Grubu’nu ilk iki sırada tamamlayan takımlar, U-19 Erkekler 2. Ligi’ne yükselmeye hak kazanacaklar.
2. LİGE YÜKSELEN İLK TAKIM OLMAK İSTİYORUZ
Organizasyona ilişkin değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzları Sutopu Antrenörü Yakup Aslan, “Kulübümüz, Bölgesel Lig’de mücadele ediyor. Şu an U19 Erkekler kategorisinde 2. ligi hedefliyoruz. Müsabakalara 9 takım katıldı. Bu 9 takım içerisinde 2 takım 2. lige yükselecek. Her takım çok güçlü ve iyi mücadele maçları çıkıyor. Her takım, 2. lige yükselmek istiyor ama Şehitkamil Belediyesi Sutopu Takımı olarak biz de güçlü bir ekibiz. 2. lige yükselmek için elimizden gelen mücadeleyi gösteriyoruz. İnşallah iyi bir mücadele vererek 2. lige yükselen ilk takım olmak istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz ve bunu başaracağız. Gazi şehrimizi 2. ligde temsil etmeye gayret göstereceğiz. Ben, takımımıza hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bu turnuvada gülen taraf biz olacağız” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR