![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_536.jpg)
ALLEBEN YÜZME HAVUZU DEV ORGANİZASYONA HAZIR
MARKA DEĞERİ OLAN BİR ORGANİZASYON
Türkiye Yüzme Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi ve Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzları Koordinatörü Cengiz Bingül, 6. Geleneksel Alleben Su Sporları Şenliği’nin ulusal ve uluslararası platformda yıllık faaliyet takvimlerine dahil edilen yüzme, su altı sporları ve su topu camialarınca tanınan, ilgi gösterilen büyük bir marka değerine sahip organizasyon olduğunu ifade etti. Bingül, havuzda gerçekleştirilecek olan uluslararası şenlik ile ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Alleben Yüzme Havuzu Su Sporları Şenliği’ni bundan 6 yıl önce ilk kez düzenlediğimizde organizasyona çevre illerimizde faaliyet gösteren spor kulüplerimiz davetlilerdeki başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun ve spor faaliyetlerine Gönül vermiş değerli idarecilerimizin destekleriyle bu organizasyon şimdi kapılarını Dünya ekiplerine açtı. Ülkemiz genelinde 45 farklı spor kulübünden 600’ün üzerinde sporcu bu organizasyonda faaliyetlere katılacak. Ortaya çıkan tablo Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzları ailemiz, Türk Su Sporları Camiaları ve Gazi Şehrimiz adına mutluluk verici. 13-15 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek şenliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyor, katılımcı tüm spor kulüplerimizin temsilcilerine başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR