![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/HAFTANIN_GALIBI_SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR__(2).jpg)
ALT YAPILARDA ŞEHİTKAMİL RÜZGARI ESİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL’İN YILDIZLARI POTADA YILDIZLAŞTI
Potada sezona 7 ayrı kategoride start veren yeşil – siyahlı kulüpte yıldız erkekler basketbol takımı ligin ilk maçında rakibi Büyükşehir Belediyespor B takımını farklı geçerken, önceki gün Karataş Spor Salonunda karşılaştığı Büyükşehir Belediyespor A takımını da 48- 47’lik skorla mağlup etmeyi başardı. Maçın ilk periyodunu rakibi karşısında 13-6’lık skorla geride kapatan Şehitkamil’in dev adamları devre arasında 20-15’lik skorla geride gitti, üçüncü periyotta ortaya koyduğu performansla aradaki farkı kapatan yeşil – siyahlılar final periyodundan da 48-47’lik skorla önde ayrılınca 2 puanı hanesine yazdıran taraf oldu. Tarihinde ilk kez küçük erkekler basketbol ligine katıla yeşil siyahlılar ise ligin ilk maçında Sanko Spor Kulübünü farklı geçerek liderlik koltuğuna oturdu.
ŞEHİTKAMİL’DEN 5’İ BİR YERDE
Gaziantep U 19 Futbol ligi il birinciliği liginde önceki gün kendi sahasında Yeşilova Yıldız Spor Kulübü ile karşılaşan Şehitkamil’in genç kramponları ise Mehmet Polat’ın Üç, Şafak Doymuş ve Özgür Çeliğin birer golü ile 90 dakika sonunda sahandan 5-0’lık skorla galip ayrıldı. Yeşil- Siyahlı ekip bu galibiyetle puanını 4’e çıkarttı.
“BAŞARILAR DEVAM EDECEK ”
Hafta içinde basketbol ve futbol takımlarının elde etmiş olduğu farklı galibiyetlerden dolayı büyük bir mutluluk içinde olduklarını belirten Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “ Spor’da işin mutfağı olan alt yapıda tüm branşlarda yüksek bir tempo ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rakiplerimiz karşısında elde ettiğimiz galibiyetler elbette ki çok önemli ama asıl hedefimiz olan, profesyonelliğe giden yolda alt yapıdan sporcu yetiştirme arzumuzdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Hocalarımızın ve sporcularımızın ortaya koydukları büyük emek sonucunda elde edilen başarılar devam edecektir.” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR