![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(5)_496.jpg)
ALTYAPIDA SEÇME HEYECANI YAŞANDI
HER SPORCUMUZ BİZLER İÇİN AYRI BİR DEĞER
Şehitkamil Belediyesi Futbol Altyapı Koordinatörü Taner Özaykut, forma rengi ne olursa olsun, hangi branşa ilgi duyarsa duysun tüm sporcuların kendileri için ayrı bir değer olduğunu ifade etti. Özaykut, altyapıda gerçekleştirdikleri seçme ile ilgi yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediyesi Futbol Akademisi bünyesinde 2018-2019 sezonu futbol altyapı seçmelerini 2000-2006 doğumlu 225 sporcumuzun katılımıyla gerçekleştirdik. 3 gün boyunca devam eden seçme ve değerlendirme sürecinde altyapılarımızda görev yapan 10 antrenör arkadaşımız katılımcı sporcularımıza her türlü konuda yardımcı oldular. Spor okullarımızda yetişen öğrencilerimizin dışında Şehitkamil Belediye Spor Kulübü çatısı altında spor yaşamını sürdürmek isteyen çocuklarımız ve gençlerimiz için gerçekleştirdiğimiz seçmeler sonrasında 6 farklı yaş grubunda 52 sporcumuzu altyapılarımıza kazandırdık. Bunun yanı sıra birçok sporcumuza da yetenek ve mevkilerine göre Gaziantep genelinde faaliyet gösteren spor kulüplerimize yönlendirdik. Forma rengi ne olursa olsun, hangi branşa ilgi duyarsa duysun tüm sporcularımız bizler için ayrı bir değer. Tüm sporcu arkadaşlarımıza bundan sonraki futbol yaşamlarında başarılar diliyorum. Altyapı seçmelerinde emeği geçen ve katkıları olan tüm antrenörlerimize ve beden eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR