![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_565.jpg)
ALTYAPIDAN ŞAMPİYONLUKLA MEZUN OLMAK İSTİYORLAR
HEDEFLERİ OLAN SPORCULAR YETİŞTİRDİK
U19 Türkiye Şampiyonası öncesinde genç kramponların hazırlık sürecini değerlendiren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Futbol Altyapı Koordinatörü Taner Özaykut, futbol akademisinde ve altyapı çalışmalarında hedefleri olan sporcular yetiştirdiklerini ifade etti. Özaykut, şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediyesi Futbol Akademisinde, spor okullarımızda ve spor kulübümüzün altyapısında hedefleri olan sporcular yetiştiriyoruz. Teknik ekibimizde görev yapan tüm arkadaşlarımızla birlikte skor amaçlı, anlık, sezonluk, mevsimlik başarılardan daha ziyade sonuçları uzun yıllar sporcularımıza ve topluma fayda sağlayacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tesislerimizde altyapı sistemine dahil olan her sporcumuzun sosyal yönü güçlü, akademik anlamda başarılı ve topluma yararlı bir birey olmaları için büyük gayret sarf ediyoruz. Çok şükür sporcu kardeşlerimizde bu çizgimizden hiç sapmadılar. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz çalışmalara, inanç, motivasyon, azimde eklenince başarı kaçınılmaz oluyor. Katılacağımız Türkiye Şampiyonasında ilimizi en iyi şekilde temsil edip, şampiyonluk kupasıyla dönmeyi arzu ediyoruz.”
GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U19 Futbol Takımı Antrenörü Hasan Bal, yeşil-siyahlı futbolcularına güvendiklerini, onların sahada ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına inançlarının tam olduğunu belirtti. Antrenör Bal, “2017-2018 sezonun başından itibaren iyi bir hazırlık süreci, başarılı bir müsabaka süreci geçirdik. Elde ettiğimiz il şampiyonasının ardından Türkiye Şampiyonası hazırlık sürecini hummalı bir şekilde sürdürdük. Bu süreçte Başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere tüm yöneticilerimiz bizlere büyük destekler verdiler. Ekibimizde forma giyen tüm gençlerimize ayrı ayrı güveniyoruz. Onların yeşil sahada ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerine olan inancımız tam. Tüm sporcularımıza gönülden başarılar diliyor, desteklerini esirgemeyen herkese futbolcularımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR