![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/ANNE_VE_COCUKLARIN_MUTLU_GUNU.jpg)
ANNE VE ÇOCUKLARIN MUTLU GÜNÜ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Dülük mesire alanındaki pikniğe Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Yardımcısı Murat Özgüler, Bedri ince Tahtacı Anne Merkezi Koordinatörü Emine Şakı, Anne Merkezi Öğretmenleri Dilek Şahantürk, Nazire Tanrıverdi, Selma Çevik ile çok sayıda Anne ve Çocukları katıldı.
Piknik esnasında tek tek masaları dolaşarak annelerle ve çocuklarla sohbet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu günün anısına çocuklara oyuncak dağıtarak çocukları sevindirdi. Evde hazırladıkları yemek ve tatlılardan Başkan Fadıloğlu’na ikram eden anneler bol bol fotoğraf çektirerek günü ölümsüzleştirmek istediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR