![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/ARIL_MAHALLESI_SOSYAL_TESISINE_KAVUSTU_(3).jpg)
ARIL MAHALLESİ SOSYAL TESİSİNE KAVUŞUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
İhtiyaca yönelik projeler üreten ve vatandaşın bu doğrultuda takdirini kazanan Şehitkamil Belediyesi daha önce Arıl Belediye binası olarak kullanılan 3 katlı binayı revizyona sokarak Sosyal tesis alanına çevirdi. 450 Metre kare alana sahip tesisin içinde Bay-Bayan taziye evi, Etüt Eğitim Merkezleri, Anne-Çocuk Merkezleri ve açık oturma alanları bulunuyor. Kısa bir süre içinde vatandaşların hizmetine sunulacak olan tesis için görüş bildiren Arıl Mahalle sakinleri Şehitkamil belediyesinin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek bu tür hizmetlerin devamını dilediler.
Özellikle Etüt - Eğitim ve Anne çocuk merkezlerinin çok faydalı kurslar verdiklerini belirten Aşağı Arıl Mahalle Muhtarı Ömer Faruk Cihan, çocuklarımız öğretmenler eşliğinde bu tesiste dersler görerek okullarında daha başarılı olacaklar dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR