![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/29_ekim_mahallesi_asfalt_calismalari_08-06-2011_(5).jpg)
ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 8 gruba ayrılan ekipler, Güvenevler, Pancarlı, Atatürk, Osmangazi, Selahattin Eyyubi, 29 Ekim, Değirmiçem, Onat Kutlar, İncilikaya, Emek, Fatih, Batıkent, Mücahitler, Budak, Yeşilova, Eydibaba, Göztepe, Zeytinli, Kayaönü, Gazi, Sarıgüllük, Mithat Paşa, Hasırcıoğlu ve Karşıyaka, mahallelerinde sıfır asfalt ve yama çalışmalarını bitirdi.
Yapılan çalışmalardan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen vatandaşlar, "Şehitkamil Belediyesi ciddi çalışmaları ve verdiği güzel hizmetlerle bizleri mutlu ediyor. Telefon ettiğimiz zaman çok hızlı geri dönüşümü olmasından dolayı çalışmalarını takdir ediyoruz. Daha önceleri belediyeleri aradığımız zaman bize geri dönülmüyordu. Tekrardan bizim aramamız gerekiyordu. Şuanda ise herhangi bir sorunda mutlaka geri dönüyorlar. Hatta arayan kişilerin karşı taraftan özür dilemesi çok tuhafımıza gitti. Buda belediyenin disiplinli olduğunu gösteriyor" dedi.
Osmangazi Mahalle Muhtarı Musa Karakuzulu ise, "Şehitkamil Belediyesi mahallemizde asfalt çalışmalarını gayet güzel bir şekilde yapmaktadır. Belediye başkanımızın ve belediye çalışanlarının çalışmalarından memnunuz. Osmangazi Mahallesi, şehrin büyük alanına sahip olan bir bölgedir. Bu mahallede çalışmalara aksatılmadan devam ediliyor" diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR