![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_496.jpg)
ASKF HEYETİNDEN BAŞKAN FADILOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Gözegir ile amatör spor kulübü başkanları, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gözegir, Şehitkamil Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine verdiği destekten ötürü Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na tüm kulüp başkanları adına teşekkür ederek plaket takdim etti.
TALEP ETTİĞİMİZ HER NE VARSA, HİÇBİR ZAMAN GERİ ÇEVRİLMEDİK
Ziyarette konuşan ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir, “Öncelikle Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na amatör spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olan ve destek veren bir Başkanımız var. Bizim talep ettiğimiz her ne varsa, hiçbir zaman geri çevrilmedik, devamlı amatör sporu için destek aldık. Özellikle bu yıl tüm amatör spor takımlarımız için kış aylarında kullanılmak üzere anorak (mont) malzeme talebinde bulunmuştuk. Sayın Başkanımız da bizi kırmayarak, yaklaşık 60 amatör spor kulübüne bu desteği verdi. Bunun yanı sıra yine amatör spor kulüplerimizin kullanabileceği bir adet spor tesisi yapılacağını dile getirdi. Bu konuda kulüp başkanları ile bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Amatör spor kulüplerine hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir ve amatör spor kulübü başkanları ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR