![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/ATATURK_SPOR_SALONU_YENILENIYOR..jpg)
ATATÜRK SPOR SALONU YENİLENİYOR.
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
DETAYLI TADİLAT YAPILIYOR
Şehitkamil Belediyesi’nin spor, meslek kursları, seminer ve toplantılarda kullandığı ve binlerce kişinin faydalandığı Atatürk Spor ve Kültür Merkezi’ni tepeden tırnağa yeniliyor. Yapılan tadilat çalışmalarının ardından olimpik bir salon haline gelecek olan Atatürk Spor Salonu daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye başlayacak.
HER YÖNÜYLE STANDARTLARA UYGUN HALE GELİYOR
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun üzerinde titizlikle durduğu salonda, ilk olarak çatı yenilemesi yapıldı. Salonun yan cephesi standartlara uygun bir şekilde yenilenirken, skorbord ve ışık sistemi de değiştirildi. Yapılan çalışmalarla birlikte önemli üçlüde enerji tasarrufu sağlanacağı tahmin ediliyor. Salondaki tadilatın tamamlanmasıyla birlikte müsabaka oynanacak statüye kavuşacağı belirtiliyor.
SALONUN ZEMİNİ YENİLENDİ
Spor salonu zeminin ciddi şekilde tahrip olması nedeniyle, zemin tamamen sökülerek vakumlu beton döşemesi yapıldı. Ayrıca yedek oyuncular ve hakemler için yeni bölümler oluşturularak, salonun bundan sonra resmi maçlarda da kullanılması sağlanacak.
Geçtiğimiz ay başlayan tadilat çalışmalarının önümüzdeki günlerde sona ereceği ve salonun kısa sürede modern yüzüyle hizmet vermeye devam edeceği ifade edildi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR