![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_82.jpg)
AYNADAKİ MUTLULUĞUN ADRESİ ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ SPOR MERKEZLERİ
NİTELİKLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMINDA SPOR YAPMAK AYRICALIK
Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi branşlarında eğitimlerin verildiği Şehitkamil Belediyesi Erkek Spor Merkezleri, Şehitkamilli beylerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Akademisyen eğitimci kadrosuyla, spor yaparak daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen üyelerinin isteklerine, profesyonel bir atmosferde cevap verebilme potansiyeline sahip olan spor merkezleri, akşam ve hafta sonu seans seçenekleriyle de çalışan beylere de spor yapabilme imkanı sağlıyor. Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde spor yapan üyeler, Şehitkamil Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birden çok spor merkezinde fitness çalışmalarına katılabilme fırsatı elde ettiklerini ve nitelikli bir ortamda spor yapmanın bir ayrıcalık olduğunu belirtirken Şehitkamil Belediyesi yetkililerine teşekkürlerine ifade ettiler.
BÜYÜK BİR ENERJİ İLE HİZMET VERİYORUZ
Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezi Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Branşı Antrenörü Yakup Cin, tüm branşlarda yaptıkları çalışmaları büyük ve olumlu bir enerji ile yürüttüklerini belirtti. Deneyimli Antrenör Cin, “ Erkek Spor Merkezlerimizde yeni dönem kayıt kabul ve uygulama çalışmalarımıza start verdik. Şu anda büyük bir ilgi ile karşı karşıyayız, üyelerimizin spora karşı olan bu ilgisi memnuniyet verici. Ben bundan sonraki süreçte de ilçemizin farklı noktalarında hizmet veren spor merkezlerimize tüm Gazianteplileri davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR