![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/S.jpg)
AZİMLE GELEN MUTLULUK
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL’DE BİR BUÇUK YILDA 60 KİLO VERDİ
Evli ve bir çocuk annesi olan Zeynep Polat, doğum sürecinde 80 kilodan 125 kiloya kadar çıkan kilolarından kurtulmak üzere Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Mahallesi Bayan Spor Merkezine baş vurdu. Step, Aerobik ve Fitness antrenörü İnci Cin gözetiminde düzenli beslenen ve ilaç kullanmayan Polat, sağlığını koruyarak bir buçuk yılda toplam 60 kilo verdi.
60 KİLO’YU RAHATLIKLA VE SEVDİĞİM YİYECEKLERDEN MAHRUM KALMADAN VERDİM
Azimli sporcu Zeynep Polat zayıflama sürecini şöyle anlattı: “Sevdiklerimin büyük desteği ve antrenörümün büyük emekleri ile yiyerek ve sohbet ederek en önemlisi mutlu bir şekilde güzel bir iş başardık. Kilolarımdan dolayı ciddi sağlık problemleri yaşayınca Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Mahallesi bayan spor Merkezine başvurdum önce antrenörüm İnci hanımla görüştüm, antrenörüm ve Şehitkamil Belediyesinde görev yapan spor uzmanı hocalarımla oluşturduğumuz programlarla çalışmalara başladık ve bir buçuk yıl içersinde 60 kiloyu rahatlıkla ve sevdiğim yiyeceklerden mahrum kalmadan sağlıklı bir şekilde düzenli spor programları ile verdim. Ben bile bu kadarını başarabileceğimi tahmin etmiyordum. Hiçbir ilaç kullanmadan ve hiçbir şeye özlem duymadan kilo vermek, 64 beden kıyafetler yerine 40 beden kıyafetler giyebilmek ve kilolardan bağımsız özgürce hareket edebilmek dünyanın en büyük mutluluklarından biri olmalı. Ben bun süreçte başta 29 Ekim bayan spor merkezini mahallemize kazandıran Şehitkamil Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na antrenörüm İnci Cin’e ve bana desteği ve ilgisini hiç esirgemeyen değerli eşime teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Mahallesi bayan spor merkezi antrenörü İnci Cin ise yaptığı açıklamada; “Zeynep’in fazla kilolarından kurtulması ona büyük bir rahatlık ve sağlığı için büyük fayda sağlayacaktı. Onun azimli hali ve verdiğimiz programları harfiyen yerine getirmesi sonunda sağlığına kavuşması bizleri çok mutlu etti. Zeynep’in bu başarı ise tesisimizde sağlık ve zayıflama programlarında eğitim gören kursiyerlimize moral verici güzel bir örnek oldu” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR