![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/7_37.jpg)
BABALAR VE ABİLER SAHADA MİNİKLER OYUNDA
EMEĞİ GEÇEN HERKESİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu, Eski Köyler Yeni Mahaller Futbol Turnuvası’nın köyden mahalleye dönüştürülen yerleşim alanlarına büyük renk getirdiğini ifade etti. Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkesi gönülden tebrik eden TÜFAD Gaziantep Şube Başkanı Savcılıoğlu, turnuvaya ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediye Başkanlığımızın öncülüğünde kurumlar arası işbirliğiyle organize edilen Eski Köyler Yeni Mahalleler Futbol Turnuvası, Büyükşehir Yasası sonrası köyden mahalleye dönüştürülen yerleşim alanlarına büyük renk getirdi. Hafta sonları oynanan çekişmeli müsabakalarda büyük heyecanı yakından takip ediyoruz. Şehrimizin futbol kültürü adına çok değerli bir organizasyon gerçekleştiriliyor. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve değerli çalışma arkadaşları başta olmak üzere emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum. Bu tip organizasyonların devamını temenni ediyor, katılımcı tüm ekiplere başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR