![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1687151855birlestirme-(1)-.jpg)
BABALAR VE OĞULLARIN MÜCADELESİ RENKLİ ANLARA SAHNE OLDU
BABALAR VE OĞULLAR KIYASIYA MÜCADELE ETTİ
Şehitkamil Belediyesi tarafından Babalar Günü kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen futbol organizasyonunda babalar ve oğulları yarıştı. Babaların, oğullarına rakip olduğu gösteri maçı, renkli anlara sahne oldu.
Geleneksel hale getirilen organizasyonlara geçtiğimiz yıl eklenen Babalar Günü Futbol Şenliği programı, Gazikent Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Organizasyonda ilk olarak futbol branşına özgü beceri koordinasyon parkurları ve yetenek yarışmaları düzenlendi. Yeteneklerini, babalarına ispat eden genç kramponlar, tecrübeli kramponlara karşı büyük mücadele ortaya koydular. Etkinlik, babaların takımına karşı geleceğin futbolcularından oluşturulan takımın gösteri maçı ile devam etti. Organizasyona katılan tüm babalara ve çocuklarına çeşitli armağanlar verildi.
BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ
Programa ilişkin değerlendirmede bulunan sporcu velisi Nizam Çelik, “Değerli Belediye Başkanımız ve yardımcılarına, antrenörlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu imkanları bize sundukları için. Çocuklarımızla birlikte aynı sahada top oynamak, bu güzel etkinlikte bir arada olmak bizim için gurur verici, güzel bir şey, mutlu edici bir şey. Başkanımızdan, Allah razı olsun. Onları seviyoruz. Hocalarımızı seviyoruz. Bu güzel günde bizleri düşündüğü için, bizleri andıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. İnşallah devamı gelecek. Biz de beraberinde hep beraber göreceğiz” ifadelerini kaydetti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR