![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/OVGU.jpg)
BAKAN YILDIZ BAŞKAN FADILOĞLU?NU BAŞARILI HİZMETLERİNDEN DOLAYI KUTLADI
GÜNEŞ ENERJİ PANELLERİNİ DİĞER BELEDİYELERE ÖRNEK GÖSTERDİ
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ŞKM) gerçekleşen bir programa katılan Bakan Taner Yıldız, program sonunda ŞKM’nin çok güzel olduğunu ve Gaziantep’e çok yakıştığını ifade ederek, başarılarından dolayı Başkan Fadıloğlu’nu kutladı. Bakan Yıldız, güneş enerjisi panelleri ile de kendi elektriğini üreten Başkan Fadıloğlu’nu diğer belediyelere örnek olarak gösterdi.
“Gaziantep’in özellikle de Şehitkamil’in çok geliştiğini gördüm” diyen Bakan Yıldız, “Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’ni çok güzel ve modern buldum. Gaziantep artık büyüdükçe tabi ihtiyaçları da artıyor. Böyle çok amaçlı bir kongre ve konferans salonunun Gaziantep’e çok yakıştığını söylemem lazım. Öncelikle belediye başkanımızı onun şahsında çalışanları ve bu salona emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Gaziantep bu salonla bu salonda Gaziantep ile daha da hızlı büyüyecektir. Öte yandan güneş enerji panelleri örnek bir çalışmadır. O projeyi tüm belediyelerde aynı şekilde örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR