![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YI_KONUK_EDIYOR_(2).jpg)
BAL LİGİNDE ŞEHİTKAMİL 44 MALATYA'YI KONUK EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden tek takım olan Şehitkamil Belediyespor, bir maç fazlası ile üst sıralarda bulunan 44 Malatyasporu yenerek kendi evinde galibiyet almak istiyor. 7 puanı bulunan ve 5. sırada yer alan Şehitkamil Belediyespor, 44 Malatyasporu yenerek taraftarlarına armağan etmek istiyor.
YILDIZ; LİĞİN KADERİNİ ETKİLEYECEK BİR MAÇ
Taktik ağırlıklı yapılan son antrenmanın ardından futbolcuların moralli ve maça hazır oldukları gözlenirken Şehitkamil Belediyespor Kulüp başkanı Musa YILDIZ; “ 44 Malatyaspor maçı grubun kaderini etkileyecek bir maç olduğunu söyledi. Kendi evimizde puan kaybına yaşamak istemediklerini belirten Yıldız; “Hafta başından bu yana maçla ilgi tüm çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bu maçı kazanıp gruptaki avantajımızı sürdürmek istiyoruz. Bütün taraftarlarımız 20 Kasım Pazar günü saat 13.30 Şehitkamil İlçe Stadyumunda oynayacağımız 44 Malatyaspor maçına bekliyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR