![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_3236_kopya.jpg)
BAL LİGİNDE SON GÜLEN ŞEHİTKAMİL OLDU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Önceki gün Bal ligi 4. grup’ta Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda Kilis Belediyesporu ağırlayan yeşil siyahlı ekip 10 kişi kaldığı mücadele Deniz Ozan Tintin, Ömer Avşar ve Baki Kaya’nın golleri ile sahadan 3-2 skorla sahadan galip ayrılmasını bildi.
Kıran kırana geçen mücadelenin ilk yarısı 1-1 skorla sonuçlandı, Mehmet Uğur’un gördüğü kırmızı kartla 10 kişi kalan yeşil siyahlılar ikinci gölü ağlarında görmelerine rağmen oyun disiplininden ve kazanma arzusundan vaz geçmeyip önce skoru dengeleyip ardından 89. dakikada Baki’nin attığı golle sahadan 3 puanla ayrılmanın sevincini yaşadı. Bu sonuçla puanını 14’e yükselten Şehitkamil Belediyespor Bal ligindeki çıkışını sürdürmeye devam etti.
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Kilis Belediyespor önünde oynadıkları futbolla 3 puanı daha çok arzu eden bir görüntü sergilediklerini, sahadaki mücadeleden dolayı iki takımı da kutlamak gerektiğini belirtti. 10 kişi kalmalarına rağmen kazanma arzusu ile elinden gelen her şeyi yaparak 3 puanı hak eden teknik ekibi ve futbolcularını kutladığını sözlerine ekledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR