BAŞKAN FADILOĞLU, 2 ŞEHİTLİĞİ DE ZİYARET ETTİ
BAŞKAN FADILOĞLU, 2 ŞEHİTLİĞİ DE ZİYARET ETTİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri çerçevesinde şehitlikleri ziyaret etti. Şehit mezarları başında dua eden Başkan Fadıloğlu, şehit yakınlarıyla da yakından ilgilendi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Asri Mezarlık ve Yeşilkent Mezarlığı’nda bulunan şehitliklerde düzenlenen anma etkinliklerine katıldı. Protokol üyelerinin de katılım gösterdiği anma programında Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi. Edilen dualarından ardından şehitlerin mezarı başında dua eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlikte bulunan şehit yakınlarıyla sohbet eden Başkan Fadıloğlu, çocuklarla yakından ilgilendi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR