![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/16837993191-(9)-.jpeg)
BAŞKAN FADILOĞLU, 6 AİLENİN MİSAFİRİ OLDU
BAŞKAN FADILOĞLU, AİLE ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
Aile ziyaretlerini aralıksız devam ettiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Mevlana Mahallesinde ikamet eden 6 ailenin konuğu oldu. Başkan Fadıloğlu, özellikle çocuklar ve yaşlılarla yakından ilgilendi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilk ziyaretini 8 ay önce eşini kaybeden 1 çocuk annesi Selma Yıkmış’ın evine yaptı. Başkan Fadıloğlu, daha sonra 4 çocuk annesi Emine Karataş’ı ziyaret etti. Sonraki ziyaretini 4 yetim çocuk annesi Gülşen Özer’in evine yapan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra 14 yıl önce eşini kaybeden 77 yaşındaki Zöhre Yıldırım’ın misafiri oldu. Başkan Fadıloğlu, 2 çocuk annesi Yeter Acet’in ziyaretinden sonra son ziyaretini 4 çocuk annesi Fatma Erkılıç’ın evine yaptı.
Ziyaret ettiği evlerde özellikle çocuklar ve yaşlılarla özel olarak ilgilenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Ailelerin sorunlarını da dinleyen Başkan Fadıloğlu, kendisine yöneltilen tüm soruları da yanıtladı. Başkan Fadıloğlu, ayrıca sokakta karşılaştığı çocuklar ve vatandaşla da selamlaştı, sohbet etti ve isteyen kişilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR