![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NU_KUTLADI_(1).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU 'ANNELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI
Anneliğin, karşılıksız ve şartsız bir sevgiye dayanan, almadan veren, sevgisi ve şefkati hiç eksilmeyen ve hiçbir değerle kıyaslanmayacak kadar kutsal bir görev olduğunu dile getiren Başkan Fadıloğlu, “Ailenin temel taşı olan annelerimiz, bu vatanın her karış toprağında emeği olan, güce güç, umutlara umut katan en değerli varlıklarımızdır. Yeryüzünde bir annenin yavrusuna gösterdiği şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbir yerde bulamayız. Hiç yılmadan sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. Fedakarlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren her biri sevgi sembolü annelerimiz karşısında saygıyla eğiliyorum. Bu vesileyle bizim var olmamıza sebep olan annelerimizin, yılda sadece bir gün değil, 365 gün aynı sevgi ve saygı ile gönüllerde olması dileğiyle başta Şehit Annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler gününü bir kez daha kutluyor ve iyi ki varsınız diyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR