![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1673241704FOTO-BIRLESTIRME1-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ
FADILOĞLU; HASTALARLA SOHBET ETTİ, İSTEK VE SIKINTILARINI DİNLEDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 25 Aralık Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına ‘geçmiş olsun’ temennisinde bulundu. Hastalarla sohbet eden Başkan Fadıloğlu, hastaların istek ve sıkıntılarını dinledi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; Gaziantep İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki, Şehitkamil İlçe Sağlık Müdürü Erol Karataş ve 25 Aralık Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Emin Türk ile birlikte, hastanenin farklı bölümlerde yatan hastaları ziyaret etti. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ziyaret ettiği hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenerek, karanfil hediye etti. Başkan Fadıloğlu, hastalarla sağlığın önemi ve kıymetiyle ilgili sohbet etti, ‘geçmiş olsun’ dileğini iletti. Hastalar ve hasta yakınları Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirdiler, teşekkür ettiler. Başkan Fadıloğlu, hastane çalışanlarına da teşekkür ederek, büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR