BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ÜÇÜZ BEBEKLERE ‘MERHABA’ ZİYARETİ

BAŞKAN FADILOĞLU, TUĞRUL AİLESİNİN ÜÇÜZ BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ‘Merhaba Bebek’ projesi kapsamında üçüz bebekleri olan Tuğrul ailesini ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu. Üçüzlere puset ve eğitim kitapçığı hediye eden Başkan Fadıloğlu, bebeklerin vatana millete hayırlı evlatlar olarak yetişmeleri temennisinde bulundu.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen Halil ve Sümeyra Tuğrul çiftinin üçüzleri Ebrar, Reyyan ve Fatih bebekleri evinde ziyaret etti. Aileye puset ve eğitim kitapçığı hediye eden Başkan Fadıloğlu, anne Sümeyra ile baba Halil Tuğrul’un mutluluklarına ortak oldu. Daha önceden iki erkek çocuğu olan aile, dünyaya gelen üçüz bebekleriyle 5 çocuk sahibi oldu.

 

ELİMİZDEN GELEN NE VARSA AİLEMİZE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Ziyarette konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Bugün Sümeyra ve Halil çiftimizin ziyaretine geldik. Öncelikle Allah, bağışlasın. Allah, analı-babalı büyütmeyi nasip etsin, vatana ve millete hayırlı evlatlar olsunlar. Ailemizin daha önce iki yavruları vardı. Bunun üzerine bir de üçüz bebekleri dünyaya geldi. Biz de bugün ziyaret edelim istedik. Hakikaten bu dönemde bu kadar çocuğu büyütmek kolay değil ama Rabbim rızkını veriyor. Bizler de Şehitkamil Belediyesi olarak nasıl destek olabiliriz diye kardeşlerimizi ziyarete geldik. İnşallah arkadaşlarımız, ailemiz ile yakından ilgilenecekler. Elimizden gelen ne varsa ailemize yardımcı olmaya çalışacağız. Tabi böyle güzel bir mutluluğu paylaşmak için buradayız. Üçü de birbirinden tatlı yavrularımız. Burada dedemiz ile ninemiz ile anne, baba, çocuklar hep bir arada, bir muhabbet edelim istedik. Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKANIMIZA ZİYARETLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Üçüz bebeklerinin sevincini yaşayan baba Halil Tuğrul, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Çok mutluyuz. Allah, bize üçüz bebek nasip etti, olmayanlara da versin. Daha önce iki erkek çocuğum vardı. Şimdi iki kız ve bir erkek çocuğum daha oldu. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyürler inşallah. Başkanımızın bugün bizleri ziyaret ederek sevincimize ortak olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Başkanımıza, bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ÜÇÜZ BEBEĞİMİZİN OLMASINDAN DOLAYI DA ÇOK MUTLUYUZ

Anne Sümeyra Tuğrul ise üçüz bebek sahibi olmanın farklı bir duygu olduğunu ifade ederek, “Öncelikle Başkanımıza ilgisinden dolayı, bizleri düşünüp evimize gelmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah, razı olsun Başkanımızdan. Çocuklarımıza hediyeler almış, kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Üçüz bebeğimizin olmasından dolayı da çok mutluyuz. Üçüz bebek sahibi olmak gerçekten de farklı bir duyguymuş. Rabbim, bebek bekleyen tüm ailelerimizi inşallah bebek sahibi eder. Ben tekrardan Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.