![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1685208356birlestirme-.jpeg)
BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE TAM DESTEK
ÜCRETSİZ DENEME SINAVINA BİNLERCE ÖĞRENCİ KATILDI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin deneme sınavı talebini karşıladı. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na hazırlanan binlerce öğrenci, bugün ücretsiz deneme sınavına girdi.
Eğitim alanındaki yatırımları ve öğrencilere sağladığı olanaklarla adından sıkça bahsettiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilere verdiği sözü yerine getirdi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, gençlik kütüphanesi ziyaretinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrencilerin ücretsiz deneme sınavı talebine yönelik anında çalışma başlatmıştı. Binlerce öğrenci, alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na yönelik yapılan deneme sınavına bugün girdi.
BİZE ÇOK FAYDASI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ
Yapılan sınav sonrası değerlendirmede bulunan İbrahim Meral, “Mehmet Akif Ersoy Gençlik Kütüphanesi'nin öğrencisiyim. Buraya üniversite sınavını kazanmak için ders çalışmaya geliyorum. İstediğim bölüm BESYO. Onun için çalışma yapıyorum. Bugün, Şehitkamil Belediyemizin ücretsiz olarak bize sunduğu denemeye girdik. Bize çok faydası olacağını düşünüyoruz. Bundan dolayı Şehitkamil Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
EKSİKLERİMİZİ GÖRMEMİZ AÇISINDAN ÇOK İYİ OLDU
Yapılan sınav sonrası değerlendirmede bulunan Mervenur Türk, “Gençlik kütüphanesinde ders çalışıyorum. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Anestezi bölümünü düşünüyorum. Bugün, seviyemizi ölçmek amacıyla burada bir deneme sınavı yapıldı. Ben, üniversite sınavı için bana çok iyi geleceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim. Bugün burada yapılan deneme sınavı, eksiklerimizi görmemiz açısından çok iyi oldu. Başkanımıza ve belediyemize çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR