BAŞKAN FADILOĞLU, AK PARTİ TEŞKİLATIYLA PROJELERİ GEZDİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve yeni yönetimiyle birlikte ilçe genelinde yürütülen önemli projeleri gezerek yerinde inceledi. Projelere ilişkin geziye katılanları bilgilendirdi. Gezi, ilçe genelinde yürütülen yol açma çalışmalarının gezilmesiyle başladı. Yol açma çalışmalarının ardından yapımı tamamlanan ve geçtiğimiz aylarda Onat Kutlar Mahallesi’nde hizmete açılan 11 bin 650 metrekare alanda inşa edilen; Eren Bülbül Sosyal Tesisi, Basra Pazaryeri, Şehitkamil Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü Hizmet Ünitesi incelendi. Daha sonra Beykent Mahallesinde yapılan pazaryeri inşaatı gezildi. Toplam 4 bin 100 metrekare inşaat alanına sahip pazaryerinin altına yapılan pide fırını, 3 dükkan ve bay-bayan taziye evi inşaatını inceleyen Başkan Fadıloğlu ve beraberindekiler, geziye MÖP Tesisini inceleyerek devam etti. Son olarak Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü için 26 bin 200 metrekare alan üzerine yapılan ve içerisinde sera, atölye binası, güneş enerji santrali ve idari binanın bulunduğu tesis incelendi. Başkan Fadıloğlu, geziye katılanlara tesis içerisinde yer alan ve metraj olarak Gaziantep’teki en büyük sera olma özelliğini taşıyan seranın sağlayacağı faydaları anlattı.

 

TEŞKİLAT-BELEDİYE UYUMU BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Gezi sonrası değerlendirmede bulunan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu kaydederek şunları söyledi:

 

“Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Şehitkamil İlçe Yönetimi ile birlikte bir gezi gerçekleştirdik. Yapılan hizmetleri yerinde inceledik. Hakikaten çok güzel, örnek alınacak hizmetler. Başkanımızın uzun süredir güzel projeler, hizmetler yaptığını biliyorduk. Bu noktada yeni yönetim kurulumuzun bizzat yerinde hizmetleri görmesi hakikaten çok güzel oldu. Teşkilatlarımız, belediyelerimizin yaptığı hizmetlerin vatandaşlarımıza duyurulması noktasında önem arz etmektedir. Bu noktada yönetim kurulumuzun geri kalan kısmıyla da bir gezi daha düzenleyeceğiz. Teşkilat-belediye uyumu bizim için çok önemlidir. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Allah, kendisinden razı olsun.”