![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DAN_TEKNIK_INCELEME_GEZISI.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'DAN TEKNİK İNCELEME GEZİSİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Abdulcebbar Özkara, Murat Özgüler ve ilgili daire müdürleri ile birlikte ilçeye kazandırılan yeni projeleri ve inşaat sefasında olan yerleri gezdi. ilk incelemelerine Taşlıca Mahallesine yapılan Sosyal tesisi gezerek başlayan Başkan Fadıloğlu, ardından Sanayi Mahallesi Sosyal Tesisi, Belkıs Mahallesi Sosyal Tesisi, Beykent Mahallesi Sosyal Tesisi, Dülük Mesire alanına yapılan suni gölet ve Pir Sultan Sosyal Tesisini gezerek inşaatların son durumunu yerinde gördü.
Başkan Fadıloğlu; Sahada Olmak, Başarımıza Başarı Katıyor
Her hafta Başkan Yardımcıları ve icracı müdürlüklerle birlikte sahada incelemelerde bulunduklarını belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Bütün şantiyeleri, sosyal tesisleri eksiklerini veya planlamayı düşündüğümüz herhangi bir proje varsa bunu yerinde incelemek ve görmek adına her hafta çalışmaları yakından takip ediyoruz. Çünkü makamda oturmakla bu iş olmaz. Sahada birebir takip etmek gerekiyor. Bu bizim başarımıza başarı katıyor” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR