BAŞKAN FADILOĞLU, DENEYİMLERİNİ GENÇLERLE PAYLAŞTI

HAZIRLIK KURSLARINDAKİ EĞİTİMLERDE 3. HAFTA GERİDE KALDI

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen özel yetenek sınavları hazırlık kurslarında eğitim gören kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, katılımcılarla deneyimlerini paylaştı.

 

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulları (BESYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri Sınavları (POMEM) ile Bekçilik Sınavı’na yönelik Şehitkamil Belediyesi tarafından başlatılan kurslarda eğitim gören kursiyerleri çalışmalar esnasında sıklıkla ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, eğitimlerde geride kalan 3. haftanın ardından gerçekleştirilen çalışmalarda kursiyerleri yine yalnız bırakmadı.

 

Şehitkamil Belediyesine bağlı stadyumlar, kadın-erkek fitness salonları ve spor salonlarında yürütülen eğitimleri yakından takip eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Atatürk Kültür ve Spor Merkezindeki kursiyerleri ziyaret etti. Deneyim aktarımında bulunduğu kursiyerlere, kariyerlerini ve sosyal hayatlarını olumlu etkileyecek çok önemli tavsiyelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, kursiyerlerin kendisine yönettiği soruları da yanıtsız bırakmadı. Başkan Fadıloğlu, kursiyerlerin parkurlarda gerçekleştirdiği çalışmaları izledi ve geleceğin polis, bekçi ve spor insanlarına moral verdi.

 

SAKATLIKTAN UZAK, SAĞLIKLI BİR EĞİTİM DÖNEMİ DİLİYORUM

Ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak eğitimin her kademesinde imkanlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.  Meslek edindirme alanında yapılan çalışmalar, bizim için çok önemli ve değerlidir. Özel yetenek sınavlarına hazırlık kursunda geleceğin polis, bekçi ve spor insanlarını yetiştiriyoruz. İnşallah, bu kursun sonunda girecekleri sınavları başarıyla tamamlayacak kursiyerlerimiz, uzmanlık alanlarına göre alacakları eğitimlerin ardından ilimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceklerdir. Kursta görevli eğitmenlerimizden aldığım bilgiler, beni fazlasıyla mutlu etti. Her kursiyerimizin parkurlardaki gelişiminin oldukça iyi yönde olduğunu öğrendim. Ümit ediyorum ki sınav sonuçları da kursiyerlerimizin gönüllerince olur. Yıl boyunca farklı dönemler halinde devam edecek olan özel yetenek sınavları hazırlık kurslarına, bu mesleklere ilgi duyan herkesi davet ediyorum. Mevcut kursiyerlerimize; sakatlıktan uzak, sağlıklı bir eğitim dönemi diliyorum” ifadelerini kullandı.