![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1621840925Fotograf-Birlestirme--.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, GAZİLER PAZAR YERİ’Nİ İNCELEDİ
PAZAR YERİNİN, EYLÜL AYINDA HİZMETE AÇILMASI PLANLANIYOR
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziler Mahallesi’nde mahalle sakinlerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılaması için yapımı süren Gaziler Pazar Yeri’ni inceledi.
İlçenin birçok mahallesine pazar yeri kazandıran Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziler Mahallesi’nde yapılan bin 950 metrekare alan büyüklüğündeki pazar yerinin inşaat çalışmalarını inceledi. Pazar yerinin içerisinde 120 pazar tezgahı ve zabıta kontrol odası bulunacağı bilgisini veren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yapıyı Eylül ayına kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.
Pazar yeri alanını Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler ve Serkan Özatıcı ile birlikte inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ihtiyaca yönelik proje ve yatırımların devam edeceğini aktardı.
AMACIMIZ; EYLÜL AYINA KADAR MİLLETİMİZİN HİZMETİNE SUNABİLMEK
Gerçekleştirdiği incelemelerin ardından açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları kaydetti:
“Beykent bölgesi çok geniş bir bölge. Daha önce mahallelere ayrılmazdan önce 1,2,3,4 ve artık 5. etap diye devam eden bir uygulama vardı. Tabi bu alanlar nüfus ile beraber yoğunlaşınca, biz bunları böldük. Beykent Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Alparslan Mahallesi ve Gaziler Mahallesi gibi. Şu anda Gaziler Mahallesi’ndeyiz. Beykent bölgesinin tam ortasında, Beykent’in o dönemdeki 1,2 ve 3’e hitap edebilecek noktadaki yerde bir pazar yeri ve alt kısmına ise sosyal tesis yapmıştık. Bu bölgede de nüfus yoğunluğu artınca ve vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda pazar yerine ihtiyaç hasıl oldu. Şu anda önünde bulunduğumuz nokta da yaklaşık 8 metre yüksekliğinde olan bir alan. Tam mahallenin ortasına denk gelebilecek şekilde bir planlama ile pazar yerini hizmete koyacağız. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız; en erken şekilde bitirip, Eylül ayına kadar milletimizin hizmetine sunabilmek. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR