![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1632110062Fotograf-Birlestirme-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ
FADILOĞLU, GAZİLER GÜNÜ NEDENİYLE DERNEK ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cabbar Cücük, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cuma Erdem ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Yeter’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Fadıloğlu, dernek başkanlarının ve dernek üyelerinin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutladı.
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla dernek ziyaretlerinde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilk olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cabbar Cücük ve dernek üyelerini ziyaret ederek, üstün vefa ve cesaret örneği gösteren tüm gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutladı. Başkan Fadıloğlu, Başkan Cücük ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet ederek, onların istek ve sorunlarını dinledi. Başkan Fadıloğlu, sorunların giderilmesi adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
Başkan Fadıloğlu, daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cuma Erdem ve dernek üyelerini ziyaret etti. Fadıloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada Türk milletinin özgürce yaşayabiliyor olmasını, gazilere ve şehitlere borçlu olduğunu dile getirdi. Ziyaretin ardından Başkan Fadıloğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cuma Erdem ve dernek üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu, son olarak Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Yeter ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Fadıloğlu, Mehmet Yeter ve yönetim kurulu üyelerinin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutladı. Fadıloğlu, üstün vefa ve cesaret örneği gösteren tüm gazilere ömür boyu minnet borçlu olduklarının altını çizdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR