![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1670494153FOTO-BIRLESTIRME-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, GELECEĞİN ŞAMPİYONLARIYLA BULUŞTU
BAŞKAN FADILOĞLU, KENDİSİNE YÖNELTİLEN SORULARI YANITLADI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Alleben Yüzme Havuzları altyapı sporcuları ve velileriyle buluştu. Başkan Fadıloğlu, hem altyapı sporcularının hem de velilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.
Alleben çatısı altında Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonu olmaları için yetiştirilen sporcular, velileriyle birlikte, ‘Alleben Yüzme Havuzları Minik Kulaçlar Buluşması’ isimli özel programda Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile bir araya geldiler. Alleben Yüzme Havuzlarının altyapı temellerini oluşturan Altın Balıklar, Deniz Yıldızları, Yunuslar ve İstavritler grubuna mensup altyapı sporcuları ve programa katılım sağlayan veliler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na çok sayıda soru sordular. Kendisine yöneltilen tüm soruları yanıtlayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sporculara bazı tavsiyelerde bulundu. Toplantıya, Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzlarını; Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında temsil eden ve önemli dereceler elde eden sporcular da katıldılar.
BAŞARILARIMIZIN HİKAYESİ, 10 YIL ÖNCESİNE DAYANIYOR
2022 yılında, bin 137 sporcuyu altyapı kadrolarına dahil ettikleri bilgisini veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti:
“İyi insanlara, iyi sporculara ihtiyacımız var. Bugün içerisinde bulunduğumuz tesisten dünya şampiyonu sporcular yetiştirdik. Ancak, büyük emek verilerek bu noktalara geldik. Bugünkü başarılarımızın hikayesi, 10 yıl öncesine dayanıyor. Bugün, bireylerin ya da kurumların adının ön plana çıkmasından ziyade uluslararası platformlarda Türk bayrağını göndere çektirip, İstiklal Marşı’nı okutmayı amaçladık. Bu konuda büyük emek veren tüm hocalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Havuzlarımızdan; Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcular yetiştirdik. Tabii sporun yanında akademik çalışmaları da çok önemsedik. 4 yaşında temel cimnastikten başlayan eğitimlerimiz, yetişkinlerimize yönelik üst yaş sınırı olmadan sunduğumuz çok sayıda imkanla devam ediyor. Sağ olsun velilerimiz, çok büyük emek veriyorlar. Ben, hocalarımıza ve velilerimize gönülden teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR