![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU,_GOZBEBEKLERIMIZ_OLAN_COCUKLARLA_BULUSTU.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, GÖZBEBEKLERİMİZ OLAN ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Başkan Fadıloğlu tüm çocuklarla ayrı ayrı ilgilenerek onlara bayram hediyeleri sundu. Çocukalr en çok sevgiye ihityaçları olduğunu belirten Başkan Fadıloğlu; “Bayramda çocuklarımızın yanında olmak istedik. Onlar bizim geleceğimiz. Özellikle yuvada kalan çocuklarımıza ayrı bir hassasiyet göstermeliyiz.
Her bayramda olduğu gibi onlarla bir araya geldik ve bazı şeyleri paylaştık. Yuvada kalan çocuklarımızı yalnız bırakmamak için elimizden geleni yapmalıyız.”dedi.
“Her Fırsat Bulduğumuzda Onların Yanında Olacağız”
Başkan Fadıloğlu, Çocukları yetiştiren öğretmenlere ve bakıcılarına çok teşekkür ediyorum diyerek; “Devletimiz tüm olanaklarını, bu yavrularımız için seferber etmeye çalışıyor. Bizler de çocuklarımızın bayramını kutlayarak onların güzel yüzlerini görmek istedik. İnşallah, her fırsat bulduğumuzda onların yanında olacağız.” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR